Україну назвали прикладом для Єгипту, Іраку й Арабських Еміратів і дали пораду про НАТО

Понеділок, 11 вересня 2006, 12:23

Посол США Вільям Тейлор вважає Україну прикладом демократичного розвитку для країн Середнього Сходу.

Про це він повідомив журналістам під час покладання квітів до пам'ятника жертвам тероризму в Києві в пам'ять про 5-ту річницю терористичних атак 11 вересня 2001 року в США.

Тейлор відзначив, що терористичні атаки мають місце в багатьох куточках світу, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

"Неможливо сказати, де може статися наступний теракт, але важливо знати, як при цьому діяти", - сказав Тейлор.

Він відзначив, що для запобігання терактів необхідно мати об'єднані світові співтовариства, а також дозволити людям в усьому світі самим вирішувати, який уряд має бути в їхній країні.

"Україна становить гарний приклад того, як самі українці взяли на себе відповідальність, щоб визначити тих, хто буде ними керувати... Україна може служити дуже добрим прикладом того, як демократичний розвиток і демократичні принципи можуть бути використані, і може бути гарною моделлю в інших частинах світу, зокрема, на Середньому Сході", - сказав Тейлор.

До країн Середнього Сходу відносяться Єгипет, Туреччина, ОАЕ, Саудівська Аравія, Туніс, Ірак, Іран, Йорданія, Ізраїль, Лівія та інші країни цього регіону.

У той же час Тейлор заявив, що виступає за єдність України при ухваленні рішення про членство в НАТО.

Посол підкреслив, що рішення про членство в НАТО має приймати Україна і її громадяни. Він відзначив, що США хочуть, щоб при прийнятті такого рішення українці усвідомили, що їм принесе таке членство.

Він відзначив, що коли Україна остаточно визначиться з необхідністю вступу в НАТО – це і буде кращим часом для вступу.powered by lun.ua