Коаліціанти вийшли на фінішну пряму?

Понеділок, 11 вересня 2006, 14:31

За основу створення коаліції за участі "Нашої України" береться діюча угода антикризової коаліції.

Про це в понеділок заявив член Партії регіонів Євген Кушнарьов, повідомляє прес-служба "Регіонів".

"Ми беремо за основу діючу коаліційну угоду антикризової коаліції, а "Наша Україна" має право висловити до цієї угоди будь-які претензії і пропозиції", - сказав депутат.

Кушнарьов зазначив, що в процесі роботи робочої групи саме це і було зроблено. Зокрема, "Наша Україна" і СПУ подали свої пропозиції щодо зміни тексту коаліційної угоди.

"Головне - знайти компромісне формулювання щодо найбільш гострих питань. Партії регіонів це досить просто зробити, тому що ми підписали Універсал, а Універсал це і є акт примирення, побудований на компромісі стосовно найбільш гострих питань", - заявив депутат.

У той же час Кушнарьов зазначив, що певні спірні питання мають місце між комуністами і "Нашою Україною", однак це цілком зрозуміло, оскільки одна з цих політичних сил радикально права, а друга радикально ліва.

"Але я не бачу там таких протиріч, які не можна було б залагодити", - заявив депутат. Він також зауважив, що питання участі або не участі комуністів у коаліції "уже давно знято".

Також Кушнарьов заявив, що учасники переговорів наближаються до того, щоб вийти на формат широкої коаліції.

Він зазначив, що антикризова коаліція готова змінити назву: "Якщо назва Коаліція національної єдності буде підтримана радою коаліції, а я думаю, буде, вона буде змінена".

Також депутат повідомив, що якщо окремі депутати не ввійдуть до складу широкої коаліції, то вони будуть мати статус позафракційних.

Кушнарьов також не виключив, що у випадку, якщо не буде знайдено компромісу з окремих питань між майбутніми учасниками об'єднаної коаліції, "цей процес буде перенесено на більш високий політичний рівень".

За його словами, "буде це сьогодні, або буде це завтра, я напевно сказати не можу, але це нормальний алгоритм".

Українська правдаpowered by lun.ua