Калашніков раптом згадав, що не бив журналістів

Понеділок, 11 вересня 2006, 19:20

Депутат із фракції Партії регіонів Олег Калашніков заперечує свою участь в інциденті зі знімальною групою телеканалу СТБ.

Про це він заявив під час очної ставки з журналісткою Маргаритою Ситник, повідомляє 5 канал.

Водночас, як повідомила "Інтерфакс-Україна" один член фракції Партії регіонів, перший заступник голови парламентського комітету зі свободи слова й інформації Ганна Герман, у Партії регіонів не підтримують ідею про створення тимчасової слідчої комісії для розслідування конфлікту між Калашніковим і знімальною групою телеканалу СТБ.

"Цей конфлікт (між депутатом Калашніковим і знімальною групою телеканалу СТБ) вичерпано", - підкреслила вона.

При цьому Герман нагадала, що фракція Партії регіонів винесла догану Калашнікову.

Оцінка діям депутата, за її словами, буде дана на з'їзді Партії регіонів, а на даний час у фракції знаходяться документи щодо виключення депутата з фракції Партії регіонів.

Крім того, нагадала Герман, даний конфлікт знаходиться на розгляді в правоохоронних органах.

На думку Герман, ініціатива створення такої комісії - "це винятково технологія чорного піару".

При цьому вона не виключила, що дана технологія може бути використана для того, щоб "кинути тінь на правлячу коаліцію". Герман відзначила, що випадок з депутатом Калашніковим став великим уроком для всього суспільства.

Раніше голова комітету з питань свободи слова й інформації Андрій Шевченко (фракція БЮТ) повідомив, що в четвер на засіданні Верховної Ради буде розглянуто проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії для розслідування конфлікту між Калашніковим і знімальною групою телеканалу СТБ.

Раніше Герман заявляла, що у випадку, якщо Калашніков не буде покараний, вона складе із себе депутатські повноваження.

powered by lun.ua