Реклама:

Із лікарні виписується оператор СТБ, якого Калашніков "не бив"

Вівторок, 12 вересня 2006, 13:47

Телеканал СТБ заявляє, що конфлікт між депутатом Олегом Калашніковим та знімальною групою "Вікна-новини" буде вичерпано лише тоді, коли справу вирішать у правовому полі.

Про це йдеться у заяві СТБ, поширеній у вівторок.

"Крапку в інциденті можуть поставити винятково правоохоронні органи, що розслідують справу про перешкоджання виконанню журналістами своїх професійних обов’язків", - йдеться у ній.

Журналісти заявляють, що, "враховуючи статус особи, яка напала на журналіста", вони можуть лише "вітати створення слідчої комісії з цього питання у Верховній Раді".

Вони також заявляють, що політичний інцидент між телеканалом і Партією регіонів був повністю вичерпаний після того, як лідер партії Віктор Янукович вибачився за дії Олега Калашнікова на особистій зустрічі з журналістами.

"У той же час, позиція каналу стосовно Калашнікова не змінилася – ця людина повинна бути притягнена до відповідальності та відбути передбачене законом покарання за вчинені ним дії", - йдеться у заяві.

Водночас Обком із посиланням на УНІАН повідомляє, що у вівторок виписується з лікарні оператор телеканалу СТБ Володимир Новосад, що був госпіталізований зі струсом мозку після конфлікту з Калашніковим.

Оператор сказав, що почуває себе добре і планує одразу ж приступити до роботи.

Як відомо, під час очної ставки з журналісткою СТБ Маргаритою Ситник Калашніков заявив, що не брав участі в інциденті зі знімальною групою СТБ.

За його словами, його обурило те, що оператор каналу знімав "спідню білизну дівчат, які танцювали на сцені під гімн Партії регіонів".

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!