Зять Бойка вирішив відібрати в жінки чоловічий журнал?

Четвер, 14 вересня 2006, 11:19

Видавця журналу "L'Оffісіеl-Україна" Сергія Горового звинуватили в рейдерській атаці на глянцеве видання XXL.

Як пише "Дело", співвласниця видавництва ТОВ "Медіа Принт" (видає журнал XXL)
Марина Чекмак має намір у судовому порядку оскаржити дії своїх партнерів — Володимира Кравця і Сергія Федорова.

За її словами, ці бізнесмени сприяли Горовому в захопленні видання XXL. Чекмак також стверджує, що "Горовий одружений на дочці міністра палива й енергетики Юрія Бойка".

За інформацією Чекмак, 30 серпня в офісі Горового відбулася зустріч, на якій партнери повідомили їй про продаж своїх часток у ТОВ "Медіа Принт" Горовому.
"Оскільки "Медіа Принт" зареєстровано у формі ТОВ, вони (Кравець і Федоров) не можуть продати видавництво, не запропонувавши співзасновнику продати свою частку або викупити свої", — сказала вона.

Однак Чекмак відмовилася продати свою частку у видавництві.

За словами співвласниці ТОВ "Медіа Принт", їй "передали, що Горовий був готовий запропонувати за XXL $450 тис".

Однак Чекмак упевнена, що реальна ціна видання "як мінімум у два рази вище".

"Я думаю, що насправді ніхто і не збирався віддавати цю частку грошима. Мова йшла про спільну роботу на засадах Горового, щоб потім інших партнерів просто "піти", - пояснив головний редактор XXL В'ячеслав Поліщук.

"Я знаю про репутацію Горового. Раніше він "пішов" з журналу L'Officiel Ірину Данилевську", — сказав редактор.

Як повідомили в компанії "Медіа Принт", після відмови продати журнал на них почали здійснювати тиск.

"Прийшли люди Горового, стали ламати сейфи, у яких лежали печатки і документи. Вони розіслали листи рекламодавцям, де звинувачують нас у всіх смертних гріхах", - сказав Поліщук.

Він припускає, що на ринку незабаром може з'явитися два журнали XXL. "Вийде наш легальний номер, ідентичний попередньому. А що випустить Горовий, і що буде написано на обкладинці.... і яким тиражем — не зрозуміло", — відзначив Поліщук.

Як пише "Дело", кілька років тому Горовий, викупивши пакет компанії "Волгабурмаш", одержав контроль над виданням Officel.

Після цього видання залишили головний редактор Ірина Данилевська і директор видавництва Володимир Нечипорук.powered by lun.ua