Регіонали підтримали комісію, що розбиратиметься з Калашніковим

Четвер, 14 вересня 2006, 13:32

Верховна Рада змінила керівника тимчасової слідчої комісії з розслідування інциденту між депутатами Партії регіонів і знімальною групою телеканалу СТБ.

Замість члена фракції БЮТ Андрія Шкіля був призначений бютівець Степан Курпіль. За зміну керівника комісії проголосували 336 депутатів із 426, зареєстрованих у залі, повідомляє УНІАН.

Раніше за прийняття постанови про створення комісії ВР проголосували 305 депутатів при необхідних 150, зокрема, 118 членів Партії регіонів.

Проект постанови запропонували депутати від фракції БЮТ Микола Томенко і Володимир Курінний, повідомляв Обком з посиланням на Українські новини.

Термін діяльності комісії - 6 місяців із дня прийняття постанови. Звіт тимчасової слідчої комісії необхідно заслухати не пізніше двомісячного терміну з дня ухвалення постанови.

Як відомо, 12 липня група депутатів на чолі з членом Партії регіонів Олегом Калашніковим напала на співробітників каналу СТБ – журналіста Маргариту Ситник та оператора Володимира Новосада - і силою відібрала в них касету з відзнятим матеріалом.

14 липня Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом перешкоджання журналістській діяльності.

Відкритий лист-вимога журналістів України до Партії регіонів

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування