НАТО вирішило не перейматися через Януковича

Четвер, 14 вересня 2006, 19:47

У НАТО не роблять трагедії з того факту, що Україна на даний час не зацікавлена в приєднанні до Плану дій щодо членства в альянсі.

Про це в четвер у Брюсселі заявив високопосадовець НАТО, коментуючи результати засідання комісії "Україна-НАТО" за участі прем'єр-міністра Віктора Януковича, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Що стосується приєднання України до Плану по членству, то це правда, що український прем'єр зазначив, що Київ на сьогодні не зацікавлений у цьому Плані", - сказав він.

"Але прем'єр також сказав, що Україна зацікавлена в інтенсифікації співробітництва", - додав представник НАТО.

За його словами, як головний аргумент голова українського уряду привів факт, що не викликає сумніву в штаб-квартирі НАТО, а саме низький рівень інформованості населення про цю організацію.

Крім того, Янукович зупинився на низці позитивних моментів співробітництва України з НАТО і дав високі оцінки, висловившись стосовно інтенсифікації співробітництва.

Голова українського уряду також висловив готовність підтримувати інформаційну політику, спрямовану на інформованість українського населення про Північноатлантичний альянс, додав чиновник НАТО.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!