Бойко вирішив, що з газом розбереться Янукович

Середа, 20 вересня 2006, 16:39

Україна і Росія мають намір восени на засіданні Міжурядового україно-російського комітету з економічної співпраці підписати низку двосторонніх документів про співпрацю в різних галузях енергетики.

Про це заявив міністр палива й енергетики Юрій Бойко на прес-конференції в Києві в середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми готові до того, щоб на зустрічі прем'єр-міністрів в офіційному форматі формалізувати наші відносини в договорах і міжурядових угодах", - сказав голова Мінпаливенерго.

Він відзначив, що напередодні цього засідання сторони визначили коло проблемних питань, а також механізми їхнього вирішення.

Міністр відзначив, що підготовка документів проходить "у конструктивному руслі". Бойко уточнив, що для вирішення всіх проблемних питань створені робочі групи.

"З окремих питань уже досягнуті кінцеві результати, з окремих - проблеми вирішуються, однак уже зрозуміло, яким чином вони будуть формалізовані восени на зустрічі прем'єр-міністрів", - сказав голова Мінпаливенерго.

Міністр нагадав, що 18 вересня у Москві на зустрічі з президентом ВАТ "Транснєфть" він обговорив можливість збільшення обсягів транзиту нафти через Україну в поточному і наступному роках, а 19 вересня з головою "Росатому" Сергієм Кирієнком - необхідність активізації співпраці в атомно-промисловому комплексі.

Бойко також повідомив, що засідання Міжурядового комітету з питань економічної співпраці буде передувати засіданню міждержавної комісії Ющенко-Путін, запланованої на осінь нинішнього року.powered by lun.ua