"Наша Україна" не підтримає бюджет Януковича і просить Зварича розібратись

Четвер, 21 вересня 2006, 10:30

Фракція "Наша Україна" не підтримуватиме проект Бюджету на 2007 рік, запропонований Кабінетом міністрів.

Про таке рішення, яке було ухвалено на засіданні фракції, повідомив журналістам у четвер депутат Юрій Ключковський.

"Такий бюджет приймати не можна. Там йде наступ на все", - сказав він, маючи на увазі як скорочення соціальних виплат, так і питання, що стосуються економіки та місцевого самоврядування.

Крім того, Ключковський висловив враження, що цей проект бюджету розроблявся "в інтересах певного кола підприємств", яким Кабмін надає преференції.

"Усе передається в ручне управління Кабінету міністрів. Це повернення до початку 90-тих років", - зазначив він.

Водночас Ключковський не уточнив, чи обговорювалося на засіданні фракції питання парламентського статусу "Нашої України". Він зазначив лише, що на засіданні обговорилося питання бюджету.

У четвер Кабінет міністрів представив проект бюджету на розгляд Верховної Ради.

У той же час депутат від "Нашої України" Юрій Артеменко повідомив, що звернувся з листом до міністра юстиції Романа Зварича з проханням дати правову оцінку відповідності законопроекту про Державний бюджет-2007 Конституції та Бюджетному кодексу України.

"Проектом Держбюджету грубо порушуються і Конституція, і Бюджетний кодекс, зокрема введенням нових або скасування існуючим норм податкового законодавства", - заявив Артеменко, слова якого наводить прес-служба НУ.

"Усім відомо, що зміни до податкової системи можуть вноситися лише шляхом змінти до податкового законодавства. Тому я й вимагаю дати правову оцінку цьому документу", - додав він.

Українська правдаpowered by lun.ua