Гриценко зрозумів, що під нього копають

П'ятниця, 29 вересня 2006, 13:13

Міністр оборони Анатолій Гриценко заявляє, що проти нього розгорнуто програму дискредитації.

Про це він сказав у п’ятницю у Вінниці під час активної фази широкомасштабних тактико-спеціальних медичних навчань.

"Останнім часом, нажаль, я бачу скоординовані спроби використати різні контрольні і не тільки контрольні органи для того, щоб спробувати поставити на місце міністра оборони, який відверто і принципово займає позицію з ключових питань", - сказав Гриценко.

Він підкреслив, що оприлюднюються акти перевірок Міноборони за підсумками 2001-2004 років, які проводились ще рік тому. За словами міністра, при цьому однобічно тлумачиться те, що відбувається у Збройних Силах.

"Повідомляється про порушення, які є в кожному міністерстві, при цьому не говориться про позитивні зміни, які є", - зауважив Гриценко.

Коментуючи звинувачення Рахункової палати на адресу Міноборони щодо незадовільних темпів утилізації боєприпасів, Гриценко наголосив, що при цьому не говориться про те, що за його керівництва у ЗСУ вперше почали проводитись тендери на утилізацію серед різних підприємств, завдяки яким знизилися ціни.

Гриценко зазначив, що в ході перевірок були зафіксовані порушення на рівні кримінального злочину у сфері утилізації боєприпасів, і керівництво оборонного відомства про це неодноразово говорило.

Він розповів, що підприємство, яке б мало провести утилізацію разом із спецекспортером, направило боєприпаси в іншу країну.

За словами Гриценка, це порушення було виявлено ще у листопаді минулого року, але до цього часу жодного посадовця не було покарано.

25 вересня прес-служба Рахункової палати розповсюдила заяву про те, що виконання програми з утилізації боєприпасів не забезпечується, в той час як через корупційні дії посадовців Міноборони збагачувались комерційні структури.

УНІАНpowered by lun.ua