У Пинзеника не хочуть йти в конфедерацію "Нашої України" без Тимошенко

П'ятниця, 13 жовтня 2006, 14:39

Заступник голови партії "Реформи і Порядок" Ігор Гринів переконаний, що створювати опозиційне об’єднання без Блоку Юлії Тимошенко немає сенсу.

Про це він сказав в інтерв’ю "Львівській газеті", коментуючи ініційоване "Нашою Україною" зібрання з приводу ідеї створення Конфедерації "Європейська Україна".

"Моя позиція: якщо дійсно говоримо про консолідацію суспільства, то ключовим моментом є консолідація тих сил, які нині згуртувалися навколо президента й усіх, які так чи інакше тяжіють до Юлії Тимошенко", – зазначив Гринів, повідомляє прес-служба ПРП.

За його словами, консолідація "в ширшому розумінні всіх демократичних сил, які були учасниками помаранчевої революції, можливо, дала б адекватну відповідь на ті виклики, які сьогодні існують у суспільстві".

"Будь-яке вужче об’єднання не відповість на більшість проблем і викликів, які нині стоять перед Україною. Немає сенсу створювати конфедерацію, якщо до неї не залучено Блоку Юлії Тимошенко. Бо будь-яка проблема – проблема 150 голосів, наприклад, у блокуванні рішень щодо недопущення змін до Конституції, питань, які стосуються незалежності України, державного суверенітету", - сказав Гринів.

Він підкреслив, що "сьогодні ПРП бачить значно більше точок дотику з БЮТ, ніж із будь-якою іншою політичною силою".

За його словами, "конфедерації наразі не створено і до неї ще далі, ніж до будь-якого іншого утворення".

"Це була попередня зустріч, і, наскільки розумію, її організатори радше хотіли почути думку всіх тих політичних партій, які свого часу засновували блок “Наша Україна” або зараз входять у нього. Жодних організаційних кроків не визначено – просто обмін інформацією", - сказав Гринів.

Він також не погодився з думкою Романа Безсмертного, що ідеологічною платформою опозиційного об’єднання міг би бути Універсал національної єдності, оскільки він є "предметом компромісу між Партією регіонів та “Нашою Україною”, а позиція всіх інших партій повинна бути чіткішою та зрозумілішою".

Українська правдаpowered by lun.ua