25.06

Банківський форум

Янукович не хоче віддавати Ющенку "Укрспецекспорт", але поки підкориться

Вівторок, 17 жовтня 2006, 15:43

Заступник міністра Кабінету міністрів Олександр Лавринович заявляє, що організація діяльності "Укрспецекспорту" за Конституцією належить Кабінету міністрів.

Так він прокоментував рішення президента скасувати постанову Кабміну, якою той усунув від керівництва "Укрспецекспортом" президента та РНБО.

За його словами, відповідно до Конституції та Закону "Про управління об'єктами держвласності", організація діяльності й керівництво держпідприємствами, незалежно від їх спеціалізації, перебувають у виключній компетенції Кабінету міністрів.

Лавринович наголосив, що в тому числі, це стосується також призначення та звільнення керівників підприємств, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Мова йде про господарську діяльність. Статут "Укрспецекспорту" був затверджений Кабінетом міністрів. Уряд лише вніс зміни до документу, який сам же раніше ухвалив", - зазначив Лавричнович.

"Цим кроком постанова Кабінету міністрів була приведена у відповідність до вимог нової редакції Конституції та закону "Про управління об‘єктами державної власності", - зазначив він.

"Але, очевидно, комусь хочеться зберегти ситуацію, за якої дане підприємство перебувало в автономному плаванні", - додав Лавринович.

За його словами, до ухвалення рішення в Конституційному Суді, уряд зобов'язаний виконувати президентський указ.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: