Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Під парламентом "ревуть" пенсіонери

Середа, 18 жовтня 2006, 11:18

Близько 200 військових пенсіонерів пікетують у середу будівлю Верховної Ради.

Вони протестують проти обмеження у держбюджеті 2007 соціальних статтей, які утискають права пенсіонерів.

Зокрема, вони звертаються до депутатів з проханням "призупинити дії уряду, якими передбачається, починаючи з 1 січня 2007 року, ліквідувати пенсійні служби МВС та інші силові структури з передачею їх функцій Пенсійному фонду".

Також військові пенсіонери протестують проти статті бюджету, яка передбачає обмеження пенсії працюючим пенсіонерам двома прожитковими мінімумами.

У руках люди тримають гасла: "Пенсіонери обурені діями уряду", "Тільки самогубець може піти проти армії (Сократ)", "Хіба ревуть воли, як ясла повні (Панас Мирний)".

Приблизно о 10.45 до людей вийшли депутати ВР, які представляють різні політичні сили. Зокрема, депутат від Партії регіонів Олег Калашніков у своєму зверненні до пенсіонерів наголосив: "Ваші соціальні права ніхто не дасть обмежити і я це буду говорити від імені Партії регіонів".

Згадування про Партію регіонів пенсіонери зустріли вигуками "Ганьба". Далі Калашніков зазначив, що "в умовах переходу від президентської до парламентсько-президентської форми правління існує велика кількість провокаторів, які намагаються створити у суспільстві соціальну напругу".

При цьому він запевнив мітингувальників, що Партія регіонів нікому не дозволить над ними знущатися. Цього разу згадку про Партію регіонів люди зустріли свистом. Попри це Калашніков наголосив, що проект бюджету, де передбачено обмеження соціальних програм, "готувався ще клерками того уряду".

"Соціальна стаття, яка утискає права силових структур не буде мати можливості пройти через парламент", - запевнив депутат.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування