Податківці поставили компанії Ахметова і Гайдука-Тарути у приклад іншим

Понеділок, 23 жовтня 2006, 20:00

Державна податкова адміністрація з доручення прем'єра Віктора Януковича проведе зустріч з керівниками найбільших вітчизняних фінансово-промислових груп, на якій обговорить питання відшкодування ПДВ та інших податкових аспектів.

Про це сказав перший заступник голови ДПАУ Вадим Кайзерман в інтерв'ю щотижневику "Бізнес", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми хочемо запропонувати їм наступне: ви прозоро платите податки, відмовляєтеся від застосування у своїй роботі схем мінімізації, "віртуального" ПДВ, "оборудок" з векселями, а ми вам відшкодовуємо ПДВ повністю і вчасно", - сказав він.

Кайзерман повідомив, що з 1 жовтня корпорація "Індустріальний союз Донбасу" припинила угоди з офшорами, які вона раніше використовувала тільки для реалізації готової продукції.

На його думку, плани найбільших українських ФПГ, таких як ІСД або "Систем Кепітал Менеджмент" вийти на міжнародні ринки капіталу сприяють їхній більш прозорій діяльності і відмові від роботи з офшорами.

Кайзерман підкреслив, що на даний час катастрофи з відшкодуванням ПДВ для ФПГ немає.

"Якщо, умовно кажучи, до відшкодування заявлено 600 млн. грн., то відшкодовано 540 млн. грн. Катастрофи нема, а лементу багато", - відзначив Кайзерман.

Він повідомив, що буде вирішено питання про відшкодування ПДВ ЗАТ "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот" (Луганська обл., на минулому тижні підприємство заявило про борг у 155 млн грн).

Кайзерман відкинув звинувачення на адресу ДПАУ про нерівномірне відшкодування ПДВ по регіонах. За його словами, більш висока частка східних областей, зокрема, Донецької, обґрунтована.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування