Тимошенко вважає, що Януковичу час йти у відставку

Середа, 25 жовтня 2006, 17:07

Блок Юлії Тимошенко звертається до президента Віктора Ющенка розглянути питання газової політики на засіданні Ради нацбезпеки й оборони.

Про це йдеться у заяві БЮТ, поширеній прес-службою блоку в середу з приводу встановлення ціни на газ для України у 2007 році розміром 130 доларів за тисячу кубічних метри.

"Ми звертаємося до президента і Ради національної безпеки та оборони України з вимогою терміново розглянути питання газової політики на засіданні РНБО", - йдеться в заяві.

Блок також називає ціну в 130 доларів "повним і безумовним провалом уряду на газових переговорах".

"БЮТ вважає, що повний і безумовний провал уряду на газових переговорах заслуговує негайної відставки Кабінету міністрів", - йдеться у заяві.

Також блок торкається теми газо-транспортної системи.

"БЮТ офіційно попереджає всіх чиновників, які мають відношення до газо-транспортної системи, припинити небезпечні і безвідповідальні розмови про можливість передачі української ГТС за борги чи створення якихось дивних консорціумів", - йдеться в заяві.

"Ми заявляємо: бодай один крок у напрямі втрати ГТС – основи українського енергетичного суверенітету - буде розцінено як державна зрада певних посадовців із відповідними наслідками", - зазначається в заяві.

Тимошенко також нагадує, що "ще рік тому Партія регіонів виступала проти ціни 95 доларів, вважаючи її руйнівною для економіки країни, та обіцяла після виборів скасувати цю ціну й повернутися до існуючих довгострокових міжурядових угод з Росією та Туркменістаном із забезпечення України природнім газом".

Українська правдаpowered by lun.ua