Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У Януковича просять довідку про критичний стан

Субота, 28 жовтня 2006, 11:11

Голова Тернопільської облдержадміністрації Іван Стойко просить Кабінет міністрів надати підсумкову довідку про результати перевірки діяльності керівництва області, проведеної урядовою комісією.

Про це губернатор заявив у п'ятницю під час проведення спільного засідання колегії облдержадміністрації і президії облради, передає Обком із посиланням на Українські новини.

"На сьогодні в адміністрації немає довідки про підсумки перевірки, підготовленої фахівцями Кабінету міністрів. Однак Секретаріат президента відзначає, що в регіонах, де проходила ініційована Кабміном перевірка, у тому числі й на Тернопільщині, критичних показників соціально-економічного стану не існує, а існує чітка позитивна тенденція розвитку", - відзначив він.

"Я звертаюся в Кабінет міністрів із проханням надати ці документи, щоб ми змогли їх проаналізувати і зробити належні висновки", - сказав Стойко.

Також глава облдержадміністрації заявив, що він зацікавлений у якнайшвидшому одержанні такої довідки, щоб припинити спекуляції навколо питання про перевірку.

Раніше Стойко звинуватив міжвідомчу комісію з аналізу стану соціально-економічного розвитку області, що розпочала роботу 10 жовтня, в упередженості.

3 жовтня 2006 року Кабмін прийняв постанову, якою вирішив вивчити доцільність перебування на своїх посадах голів 5 облдержадміністрацій: Полтавської Валерія Асадчева, Тернопільської Стойка, Харківської Арсена Авакова, Херсонської Бориса Силенкова і Чернігівської Миколи Лаврика.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування