25.06

Банківський форум

Тимошенко хоче влаштувати розслідування проти Бойка

Понеділок, 30 жовтня 2006, 12:44

Блок Юлії Тимошенко вніс проект постанови щодо розслідування діяльності посередників на газовому ринку.

Про це на прес-конференції в понеділок повідомила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

За її словами, блок вимагає від голови Верховної Ради поставити це питання на порядок денний на четвер.

"Ми не отримали ні "так", ні "ні", ні підтримки, нічого – повне мовчання ", - сказала вона.

Тимошенко також висловила думку, що "корупція розростається, але у Верховній Раді нічого не вирішується, тому що більшість диктує правила гри".

Останнім прикладом корупції Тимошенко назвала причетність міністра палива й енергетики Юрія Бойка до створення компанії "РосУкрЕнерго", який у прямому ефірі підтвердив, що він, будучи посадовцем, практично представляв приватні інтереси компанії "Центрогаз" в координаційній раді по створенню РУЕ.

"І сьогодні високі посадовці, яким є зокрема і міністр палива й енергетики Бойко, практично "кришують" приватну компанію, яка встановлює неадекватні ціни на газ і практично знімає з усієї країни надприбутки", - сказала Тимошенко.

При цьому за словами Тимошенко, голова Верховної Ради Олександр Мороз знову відмовився підписати закон про тимчасові слідчі комісії.

"Це значить, що за новою Конституцією президент вже не має права підписувати закон, а Мороз відмовляється. Це значить, що країна залишається без ТСК і, як наслідок, без права опозиції контролювати владу", - сказала вона.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: