25.06

Банківський форум

ЦУШКО ЗАЯВЛЯЄ, ЩО ЙОГО РОДИНУ ПЕРЕСЛІДУЮТЬ ЧЕРЕЗ ЄЕСУ

Вівторок, 31 жовтня 2006, 09:24

Лідер фракції Соцпартії Василь Цушко заявляє про переслідування його родини у зв'язку з його заявами щодо діяльності компанії "Єдині Енергосистеми України".

"Я і моя родина піддалися незаконному тиску і переслідуванню з боку невідомих осіб. Невідомі погрожували мені і моїй родині, щоб я припинив подібні заяви", - заявив Цушко з трибуни Верховної Ради у вівторок.

За його словами, тиск почався після його виступу в одній із передач, де він "цитував президента Ющенка, а саме його слова, що діяльність ЄЕСУ завдала шкоди державі в розмірі 8 мільярдів гривень".

"Погрози передавалися по телефону, причому невідомі мали номери всіх моїх контактних телефонів, як домашніх, так і робочих. А також мобільні телефони моїх дітей", - сказав Цушко.

Він також відзначив, що "деякі фактичні обставини впродовж цього тижня підтверджують, що ланцюжок випадковостей перетворюється на ланцюжок запланованих обставин".

Цушко сказав, що звернувся з листом "до відповідних інстанцій для того, щоб розібратися і дати відповідну оцінку ситуації", а також просив забезпечити його родині охорону на період, поки буде вестися розслідування цього інциденту.

Українська правда


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування