Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

На соратника Черновецького, якого підозрюють у хабарництві, справу не завели

Вівторок, 31 жовтня 2006, 12:00

Прокуратура Голосіївського району Києва не порушувала кримінальної справи у зв'язку з підозрою в хабарництві депутата Київради Ігоря Лаврова (фракція блоку Леоніда Черновецького), повідомив секретар Київради Олесь Довгий.

Про це йдеться у відповіді прокуратури за запитом Київради за перевіркою фактів про причетність Лаврова до одержання хабара.

"На зазначених матеріалах ніхто не затримувався, кримінальна справа не порушувалася", - йдеться в довідці прокуратури, яка була оголошена Довгим на пленарному засіданні Київради у вівторок.

Київський міський голова Леонід Черновецький відзначив, що "нічого такого там не відбувалося про що говорили всі ЗМІ, нібито про здачу комунального майна взагалі мови не було".

"Ми під прицілом цілої низки скандальних ЗМІ, які хотіли б представити тут усе не під своїми іменами... Тобто ніхто нічого сьогодні не порушував, а перевірки - це справа гарна", - додав мер.

Як відомо, у прес-службі ГУ МВС України в Києві повідомили, що Лавров був затриманий у п'ятницю за підозрою в одержанні хабара.

Увечері того ж дня, за інформацією міліції, його відпустили. Сам Лавров раніше категорично спростував інформацію про причетність його до нібито одержання хабара і затримки.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування