Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ахметов урятував Щербаня від тюрми, давши 2 мільйони у борг

П'ятниця, 10 листопада 2006, 12:31

Депутат від Партії регіонів Ринат Ахметов позитивно ставиться до повернення екс-губернатора Сумщини Володимира Щербаня в Україну.

"Те, що він приїхав в Україну, не переховується, готовий відповідати на всі запитання – я до цього ставлюся позитивно. І якщо буде доведена його провина, то нехай своє слово скаже суд", - сказав Ахметов журналістам у п’ятницю.

На питання, чи вніс він заставу у 2 мільйони за Щербаня, він відповів: "СКМ дала кредит компанії, яка внесла ці 2 мільйони. Але якби Щербань попросив мене внести заставу у 2 мільйони, я б обов’язково це зробив".

Реклама:

Ахметов також сказав, що в нього "дуже теплі стосунки з Щербанем".

"Ми конструктивно працювали, коли він був губернатором", - сказав він.

На питання, чи запропонує він Щербаню якусь роботу, Ахметов відповів:

ВІДЕО ДНЯ

"Я не займаюся працевлаштуванням. У Щербаня є колосальний досвід, є репутація, і якщо він буде затребуваний у політиці, то це залежить від нього та від тих людей, яких він запросить".

"Я можу його тільки запросити на роботу помічника народного депутата, але він не піде", - додав він.

Ахметов зазначив, що "на собі відчув, що таке надумані звинувачення".

"Проти мене не було жодної кримінальної справи, хоча говорили, що я переховуюсь у Монако. Але як можна переховуватися у Монако? Я жив під своїм паспортом у готелі, якби я переховувався, мене б затримали в одну секунду", - сказав він.

"Коли я приїхав до Донецька, то набираю пана Луценка і кажу: "Я хочу до вас приїхати". А він мені відповідає: "Ну, давай через два-три тижні". Я кажу: "Почекайте, ви мене так сильно чекали, я побуду тиждень в Донецьку, розвернуся, поїду, а потім ви скажете, що я знову не повертаюся", - розповів Ахметов.

Він також підтвердив слова Щербаня, що справді пропонував йому після загибелі Ахатя Брагіна забрати собі клуб "Шахтар" безкоштовно.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування