Тимошенко думає, що з наступного тижня не дасть Януковичу дихати

П'ятниця, 10 листопада 2006, 15:46

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко сподівається на ухвалення наступного тижня закону про опозицію.

"Ми плануємо попрацювати разом із провладною коаліцією – якщо вони здатні – над законом про опозицію. Він сьогодні вже майже готовий і ми хотіли б його на наступний тиждень виносити у Верховну Раду", - сказала Тимошенко на прес-конференції у п’ятницю.

За її словами, після цього опозиція отримає право контролю.

"Це значить, що ми їм ні дихати нечесно не дамо, ні руки запускати в казну не дамо", - заявила Тимошенко.

Тимошенко також зауважила, що зараз коаліція намагається "вихолостити цей проект закону".

"Десь середню лінію будемо знаходити, але справжній закон про опозицію зможемо ухвалити лише тоді, коли наша команда стане владою", - зазначила лідер БЮТ.

Крім того, вона пообіцяла, що її команда вживає всі правові процедури, щоб звільнити команду Янукович "від навантаження керувати країною".

Коментуючи підписання Універсалу національної єдності, Тимошенко висловила думку, що президент і прем'єр ставили різні завдання, коли підписували цей документ.

"Ющенко робив останню спробу знайти стержень стабільності в країні, який може дати надійне майбутнє. А Янукович, мені здається, підписав би під час вирішення питання про своє прем’єрство що завгодно. Мені здається, він і своє власне свідоцтво про народження переписав би, щоб стати прем’єром", - зазначила вона.

"Йому байдуже було що підписувати – меморандум, універсал, угоду про здачу України, це не мало ніякого значення. Бо мета була прийти до влади і робити те, що вони робили до президентських виборів", - додала Тимошенко.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування