"Наша Україна" хоче, щоб Ющенко був головою, а сама буде шиєю?

П'ятниця, 10 листопада 2006, 17:26

Член фракції "Наша Україна" Петро Порошенко вважає, що раду партії "Народний союз "Наша Україна" буде істотно оновлено.

"Більш як половина складу ради безпосередньо обиратиметься регіонами, на регіональних конференціях. Без будь-якої ревізії в центрі. Тому склад ради буде істотно оновлений", - сказав він в інтерв'ю УНІАН.

За словами Порошенка, "оновлена рада формуватиме президію, виходячи зі свого розуміння та бачення".

"Ну, а оновлення не є самоціль, це – інструмент. Партія має серйозно активізувати свою роботу. Незважаючи на те, що до виборів ще далеко, має їздити по регіонах, пояснювати позиції", - додав депутат.

Він висловив жаль з того, що "було дуже багато наносного, була безліч сценаріїв і справа, і зліва, спрямованих на дискредитацію позиції "Нашої України".

"Дуже часто наші лідери, замість того, щоб відстоювати позицію партії на зовнішніх напрямах, вступали у безплідні дискусії. Партія повинна згуртувати лави. Левова частка партійних дискусій була присвячена внутріпартійним проблемам. Хоча набагато корисніше було би презентувати програмні положення на зовнішніх ринках", - додав Порошенко.

На питання, за який вид голосування, відкрите чи таємне, він виступає, депутат відповів: "З'їзд може ухвалити будь-яке рішення. Кожний з варіантів рішень має свої "за і проти". Я вважаю, що партії бракує відкритого й чесного діалогу".

На зауваження стосовно нелогічності перебування президента в опозиції до уряду через "Нашу Україну" Порошенко зазначив:

"Партія, яка займає чітку ідеологічну нішу і яка асоціюється з президентом, перебуватиме в опозиції. Це не означає, що президент бореться з урядом. А партія може і критикуватиме Кабмін. Не треба ототожнювати президента і партію. Президент – почесний голова, але при цьому партія має право на свою позицію".

Українська правда

powered by lun.ua