На річницю Майдану Ющенко відправиться в турне по Україні?

Середа, 15 листопада 2006, 12:08

Президент Віктор Ющенко у день річниці Помаранчевої революції планує звернутися до нації.

Про це глава держави сказав на медіа-форумі в середу, повідомляє Обком із посиланням на УНІАН.

Президент зазначив, що сьогодні над програмою святкування річниці Помаранчевої революції працюють і організаційний комітет, і секретаріат президента, і партія "Наша Україна" зі своїми партнерами, які були також учасниками революції.

Президент сподівається, що через 3-4 дні буде підготовлений план святкування. Крім його звернення до нації, також, за словами Ющенка, обов'язково будуть заходи на Майдані Незалежності.

Президент відзначив, що йому пропонують кілька варіантів, у тому числі і поїздки в регіони. "Безумовно, я доручив готувати активний день, у тому числі й у контактах з людьми, які були на Майдані, з журналістами", – додав Ющенко.

Говорячи про День Свободи, президент сказав, що за два роки, які минули після Помаранчевої революції, Україна пройшла шлях, яким вона може пишатися.

Він зазначив, що в Україні відбулося впровадження свободи слова, демократичні і вільні вибори, формування діалогу влади і бізнесу і багато інших досягнень демократії.

Президент позитивно оцінив економічні темпи держави, також пожвавлення діалогу з Україною на міжнародній арені. "Два роки, що ми прожили в Україні, це роки, якими ми можемо пишатися, це роки, заради яких варто було йти на барикади", – підкреслив Ющенко.
powered by lun.ua