Богатирьова – патріот, тому закордоном нікого брудом не обливає

Четвер, 16 листопада 2006, 14:16

Лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова переконана, що українське МЗС та служба протоколу Кабміну не допустять зриву запланованих зустрічей прем’єра Віктора Януковича з керівництвом США під час його візиту до цієї країни.

"Я переконана, що візит відбудеться, відбудуться всі попередньо заплановані зустрічі і думаю, що висновки з тих негативів, які були між Міністерством закордонних справ з урядом зроблять всі", - сказала Богатирьова на прес-конференції у четвер, відповідаючи на питання, чи звинувачуватиме Партія регіонів Бориса Тарасюка в разі зриву зустрічей прем’єра на офіційному рівні, як це було з Террі Девісом.

"Я переконана, що і прем’єр, і міністр закордонних справ не будуть робити спроби принизити українську державу, і візит відбудеться на найвищому рівні", - додала вона.

На запитання, чому, на її думку, після її зустрічі з міністром закордонних справ Франції було відмовлено у такій же зустрічі Тарасюку, Богатирьова сказала:

"З яких причин було відмовлено пану Тарасюку мені невідомо, але можу сказати, що я – український патріот і за межами нашої держави я ніколи не обливаю брудом своїх опонентів. На відміну від багатьох тих, про кого ви згадали або не згадали".

"Я думаю, що міністр закордонних справ (Франції) визначався з огляду на свої переконання", - додала вона.

Сама ж Богатирьова, за її словами, була запрошена до Франції як представник "найпотужнішої партії української влади".

"На меті було обговорення нашої програми, нашого бачення європейської співпраці і нашого бачення європейського розвитку України", - сказала вона.

Українська правда

powered by lun.ua