Мороз навіщось побував у Ющенка

Четвер, 16 листопада 2006, 17:03

Президент Віктор Ющенко провів у четвер зустріч зі спікером Олександром Морозом.

Співрозмовники обговорили процес прийняття держбюджету на 2007 рік та розгляд парламентом поданого президентом законопроекту "Про Голодомор 1932–1933 років в Україні", повідомляє прес-служба президента.

Ющенко відзначив ряд принципових позицій щодо Бюджету-2007, які він у четвер обговорив також з першим віце-прем’єр-міністром, міністром фінансів Азаровим.

Голова Верховної Ради погодився з більшістю концептуальних підходів президента, зокрема тих, які стосуються ідеології приватизації і податкових змін, зазначає прес-служба.

Говорячи про розгляд поданого ним законопроекту про Голодомор, Ющенко наголосив, що ключовим положенням цього документа є визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом української нації.

Мороз висловив упевненість, що Верховна Рада схвалить цей законопроект.

У зв'язку із зустріччю президента і спікера, вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України в четвер почалося о 16:20 замість 16:00, оскільки перший віце-спікер ВР Адам Мартинюк перебуває з офіційним візитом у Санкт-Петербурзі.

Як відомо, місце другого віце-спікера як і раніше залишається вакантним і, таким чином, при відсутності спікера і першого віце-спікера нікому було починати і проводити пленарне засідання.

При цьому, відкриваючи засідання парламенту, Мороз не повідомив народним депутатам про підсумки зустрічі з главою держави.

Фото Миколи Лазаренка
Фото Миколи Лазаренка

Ліга

powered by lun.ua