Ющенко хоче, щоб Янукович забрав у себе і Ахметова пільги

П'ятниця, 17 листопада 2006, 11:00

Президент Віктор Ющенко проти практики надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг державним службовцям.

Про це він заявив журналістам після відкриття центра суперкомп'ютерних обчислень українського відділення світового центру даних, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

"Я не розумію, чому пільгова ціна повинна поширюватися на міністрів, на уряд, на депутатів, на президента, на держслужбовців", – заявив Ющенко.

На його думку, ці люди одержують не настільки маленьку зарплату, щоб їм на пільгових умовах відпускалися електрика, вода, оплата за житло.

Ющенко упевнений, що це тема, яку має порушувати Кабінет міністрів.

Як повідомлялося, раніше Кабмін зняв з розгляду на своєму засіданні в п'ятницю проект розпорядження про скасування з 1 липня пільг на користування державними дачами для високопоставлених чиновників.

Діючі розпорядження Кабміну від 19 січня 1994 року №31-р і від 22 травня 2003 року №285-р передбачають оплату високопоставленими держслужбовцями лише 30% вартості комунальних послуг, у тому числі при користуванні державними дачами.

На початку червня колишні міністри-пенсіонери просили виконуючого обов'язки прем'єра Юрія Єханурова не підвищувати платню за перебування в будинках відпочинку "Конча-Заспа" і "Пуща-Водиця" під Києвом.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...