Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Росія не зможе підтримати Януковича через дефіцит

Понеділок, 20 листопада 2006, 10:50

Російський газ для України дорожчатиме через дефіцит на внутрішньому російському ринку.

Як передає кореспондент, про це сьогодні сказав російський експерт Борис Нємцов журналістам перед початком засідання круглого столу "Українсько-російські відносини в новій європейській архітектурі".

"Проблема в Росії газова - серйозна не тільки в політичному, але й господарському плані. Справа в тому, що в Росії не вистачає газу", - сказав Нємцов.

Він зазначив, що 22 листопада президент РФ Володимир Путін проводитиме нараду з приводу дефіциту природного газу для внутрішнього російського ринку.

Нємцов упевнений, що керівництво Росії не може навіть при бажанні продавати дешевий газ для України і таким чином підтримати прем`єр-міністра України Віктора Януковича.

"У Росії - дефіцит газу, і цей дефіцит наростатиме", - прогнозує Нємцов.

Експерт підкреслив, що за останні 6 років "Газпром" не розробив жодного нового родовища і не побудував жодного газопроводу. За його словами, за цей період видобуток газу зріс на 3%, а економіка Росії – на 50%.

"Зараз дуже багато електростанцій задихаються від нестачі газу у нас в Росії", - сказав Нємцов, зазначивши, що тому Росія не може дозволити собі збільшити постачання газу і продовжувати продавати газ за демпінговими цінами.

Нємцов вважає, що дефіцит газу на внутрішньому ринку РФ не можуть покрити його закупівлі в Туркменістані, Казахстані і Узбекистані.

"Україні треба готуватися до того, що Росія підвищуватиме ціну (на газ – УНІАН)", - сказав Нємцов. "Навіть на батьківщині товариша Путіна в Петербурзі побудовані нові енергоблоки стоять без газу", - додав він.

Нємцов переконаний, що Кремль "проводить божевільну політику в газовій галузі, яка призвела до гігантської кризи усередині Росії".

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: