Курочкіна можуть посадити на 7 років?

Понеділок, 20 листопада 2006, 15:24

Російський бізнесмен Максим Курочкін підозрюється в причетності до скоєння двох злочинів.

Про це у понеділок на прес-конференції в Києві повідомив начальник Національного центрального бюро Інтерполу в Україні Кирило Куліков, повідомляє УНІАН.

Куліков проінформував, що 23 лютого 2005 року міський суд Ялти виніс постанову про доцільність взяття під варту Курочкіна, який підозрюється в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (здирництво).

Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Крім того, за словами Кулікова, 8 червня 2005 року Голосіївський районний суд міста Києва дав дозвіл на затримання Курочкіна на 72 години для його доставки до суду з метою обрання для нього міри запобіжного заходу.

Куліков нагадав, що у лютому 2005 року Курочкін був українськими правоохоронцями оголошений у міждержавний розшук.

Відповідаючи на питання щодо мотивів приїзду Курочкіна до України, Куліков відповів: "Я не можу мотивувати ті дії, які він скоїв…".

Водночас, адвокат Курочкіна повідомив журналістам, що його підзахисний "приїхав (до Києва) з метою розставити всі крапки над "і" відносно звинувачень, які йому висунуті", оскільки достатньо тривалий час "ходять різні пересуди навколо цієї людини".

Раніше Курочкін повідомляв, що він прилетить до Києва на прохання російського бізнесмена Володимира Воробйова і українського підприємця Геннадія Корбана для вирішення конфлікту навколо Дніпропетровського ринку "Озерка".

У понеділок Курочкіна затримали в київському аеропорту "Бориспіль". Як повідомив один із його адвокатів, бізнесмена затримано за постановою Голосіївського районного суду Києва.

Протягом 48 годин має бути обраний запобіжний захід щодо Курочкіна.

powered by lun.ua