Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Руслана піде на Майдан

Понеділок, 20 листопада 2006, 15:35

Депутат Руслана Лижичко заявила, що має намір святкувати річницю помаранчевої революції.

"Я буду святкувати річницю, а ідеї цієї революції зберігатиму в своєму серці все життя", - заявила Лижичко, відповідаючи на запитання журналістів під час візиту до Львова.

Вона також сказала, що для неї є чужою нинішня політика подвійних і потрійних стандартів, повідомляє прес-служба Лижичко.

"Для мене чужа сьогоднішня політика з подвійною і потрійною грою. Такі люди, як я, як Віталій Клічко прийшли у політику не тому, що нам щось потрібно від політики, а тому, що ми маємо сили щось змінити, ми відчували це під час революції, і відчуваємо зараз", - зазначила вона.

Вона наголосила, що разом з Кличком готова разом працювати, щоб закріпити та розвинути результати помаранчевої революції.

"Мені чужі нечесні політичні ігри, але я вірю в нову політику, і докладатиму зі своїми однодумцями максимум зусиль для того, щоб наповнити політику новим, прогресивним змістом", - підкреслила Лижичко.

Водночас вона підкреслила, що "прийшла в політику, щоб підтримати європейський курс розвитку держави, максимально позитивно представити Україну на міжнародному рівні".

"Моя команда працює над тим, щоб європейські стандарти, стандарти демократії не залишалися деклараціями, а стали звичними для всіх українців", - заявила Лижичко.

Раніше в понеділок "Наша Україна" відмовилась від ідеї проведення мітингу та концерту на Майдані Незалежності. В той же час Партія регіонів подала заявку на проведення мітингу в цей день на Європейській площі.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування