Суд є формальністю для відставки Луценка?

Вівторок, 21 листопада 2006, 10:28

Політолог Володимир Фесенко прогнозує у грудні-січні можливу відставку міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

На його думку, рішення Печерського райсуду Києва щодо Луценка було достатньо прогнозованим, це формальний юридичний привід, який потребувала і слідча комісія і представники антикризової коаліції задля можливого звільнення Луценка.

Експерт переконаний, що ця подія "лише епізод в процесі витіснення Луценка з влади, який почався в парламенті й через певний час, можливо в грудні, можливо десь через місяць - через два він неминуче закінчиться відставкою".

На думку Фесенка, чи сам Луценко піде у відставку, чи його буде звільнено з посади, є лише питанням політичної кон'юнктури й політичної технології, повідомляє Німецька хвиля.

Утім, рішення суду не матиме серйозних наслідків для подальшої політичної кар'єри Луценка, оскільки йдеться швидше про адміністративні порушення, а не про те, що в розумінні пересічного українця є корупцією, зазначає експерт.

Як відомо, у понеділок Печерський райсуд столиці визнав міністра внутрішніх справ Юрія Луценка винним у неправомірному нагородженні кількох осіб званнями та іменною зброєю МВС.

За словами адвоката міністра, постанова суду оскарженню не підлягає, однак може бути скасована суддею Апеляційного суду.

powered by lun.ua