Янукович у США займеться господарством. ДО БУША ЙОГО НЕ ПУСТЯТЬ

1 перегляд
Вівторок, 21 листопада 2006, 10:41

Під час перебування прем'єра Віктора Януковича в США його зустріч із президентом Джорджем Бушем не запланована.

Про це повідомив посол США в Україні Вільям Тейлор, пише газета ""Дело"".

За його словами, Янукович у США буде вирішувати господарські питання з віце-президентом Диком Чейні.

"Чиновників у Вашингтоні, у першу чергу, будуть цікавити успіхи України в підготовці до вступу до СОТ ", — сказав Тейлор.

Посол підкреслив, що американці стурбовані введенням Україною обмежень на експорт зерна, і якщо ця проблема так і не вирішиться до грудня, їй буде приділена особлива увага.

Передбачається, що під час зустрічі з Диком Чейні буде порушене питання розробки шельфу Чорного моря, якому американський віце-президент приділяє особливу увагу, повідомив Тейлор.

Американці не залишать осторонь тему перспективи України щодо вступу в НАТО, з приводу якої в прем'єра є своя думка, що відрізняється від думки президента Віктора Ющенка.

Раніше 13 листопада Ющенко видав указ, що визначає деякі питання подальшого розвитку українсько-американських відносин у зв'язку з візитом Януковича в США.

Його ціль — розробити єдину консолідовану позицію президента і Кабміну. Глава держави доручив уряду до 22 листопада подати йому на затвердження проект директив делегації України в ході робочого візиту прем'єра.

"Служба прем'єр-міністра України поки ніяк не відреагувала на цей указ", — сказала прес-секретар президента Ірина Ванникова.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua