ЯНУКОВИЧІ ПЕРЕДУМАЛИ ВИХОДИТИ НА МАЙДАН. Замість них буде шоу Кононова

2 перегляди
Вівторок, 21 листопада 2006, 11:40

Партія регіонів відмовилась від участі в мітингу на Європейській площі під час святкування другої річниці помаранчевої революції.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Головне управління з питань внутрішньої політики Київміськдержадміністрації.

Раніше депутатська фракція Партії регіонів мала намір провести мітинг на Європейській площі "Майдан єднання". Планувалось вивести 40 тис. осіб. Водночас, як повідомили в управлінні, у вівторок заявники відмовилися від проведення заходу.

Згідно із заявками, у середу на Майдан Незалежності планують вийти представники трьох партій, дві ініціативні групи громадян, два громадських об’єднання, також свою акцію планує провести громадянин Кононов.

Зокрема, Київська міська організація політичної партії "Народний Союз Наша Україна", Блок Юлії Тимошенко, Блок Віталія Кличка проведуть 22 листопада на Хрещатику інформаційні пікети з нагоди річниці помаранчевої революції.

"Наша Україна" подала окрему заявку на проведення святкових заходів на Майдані Незалежності з 8 до 20.00. Заявку подав Ігор Жданов.

Також від цієї партії є ще одна заявка на святкування річниці Помаранчевої революції, теж на Майдані Незалежності з 12.00 до 22.00, але за підписом народного депутата Романа Безсмертного. Згідно з цією заявкою, планується встановлення сцени та проведення святкового концерту.

Ініціативні групи громадян за підписами Пастух та Лосєвої планують провести на Майдані Незалежності акцію "Даешь жилье аспиранту КНУ им. Шевченко Малинину" та концерт-святкування.

У заявці Пастух йдеться про залучення до акції 50 тис. осіб, у заявці Лосєвої – 3 тис. осіб.

Громадське МГО "Реформація" подала заявку на святкування Дня свободи. Передбачено заходи на Майдані Незалежності з 7.00 до 23.00 також зі встановленням сцени.

ВГО Альянс "Майдан" проводитиме акцію з нагоди святкування річниці Помаранчевої революції на Майдані з 7.00 до 21.00. До участі планується залучити 1000 осіб.

У заявці Кононова йдеться про акцію "Кононов – президент України". Згідно із заявкою, на Майдан Незалежності прийдуть 350 тис. осіб.

Як повідомив начальник управління внутрішньої політики Віктор Гончарук, керівництво міста звернулось до УМВС Києва з тим, щоб вони забезпечили під час проведення численних акцій громадський порядок та безпеку громадян.

Також він зазначив, що оскільки, згідно з заявками, в заходах на Хрещатику та Майдані Незалежності очікується участь загалом близько 800 тис. осіб, то, можливо, виникне необхідність у перекритті руху транспорту.

У зв’язку з цим в КМДА зараз готується відповідне розпорядження щодо того, що у разі необхідності буде дозволено частково перекрити рух транспорту в районі Майдану Незалежності, щоб не паралізувати рух всього транспорту в центрі міста.

Швидше за все, обмеження руху можливе ввечері, коли очікується найбільша кількість людей, які прийдуть відзначати річницю помаранчевої революції.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua