Соціалісти "прокатять" Тимошенко і К° на угоду Черновецькому?

1 перегляд
Вівторок, 21 листопада 2006, 12:53

Фракція Соцпартії у Київраді заявляє про намір не брати участь у сесійному засіданні міськради 23 листопада, яке хочуть провести фракції БЮТ, "Нашої України" та блоку Віталія Кличка.

Відповідне рішення пояснюється "порушенням регламенту та небажанням брати участь у з'ясуванні стосунків між бізнесовими групами, чиї інтереси не завжди збігаються з інтересами киян", йдеться у заяві прес-служби.

Водночас фракція наполягає на "розв'язанні проблем, які не дають змоги повноцінно працювати Київраді".

Серед них називаються "постійні порушення регламенту під час проведення сесійних засідань; непрозорий розподіл земельних ділянок; участь у наглядових радах підприємств комунальної власності обмеженого кола осіб".

Фракція підтверджує свою позицію стосовно прозорості підвищення тарифів на комунальні послуги і вимагає від КМДА довести до киян механізм нарахування тарифів.

Фракція наголошує на необхідності прийняття рішучих заходів задля поліпшення соціального захисту тих верств населення, які не зможуть сплатити комунальні послуги за новими, підвищеними тарифами.

З метою нормалізації ситуації у Київраді, посилення контролю за рішеннями КМДА, фракція СПУ у Київраді пропонує підписати угоду про засади співпраці між політичними силами, які націлені на конструктивну роботу із захисту інтересів киян.

Як відомо, у понеділок у Київраді було створено депутатське об'єднання "Демократичний Київ", до якого увійшли 63 депутати, серед яких члени фракцій БЮТ, "Нашої України", блоку Віталія Кличка і позафракційні.

Збори ухвалили рішення про скликання позачергового пленарного засідання Київради 23 листопада на підставі звернення 1/3 депутатського корпусу. На ньому буде розглянуто питання про коригування нових тарифів на житлово-комунальні послуги.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua