Українці не будуть платити за комунпослуги взагалі?

Вівторок, 21 листопада 2006, 16:22

Більше половини громадян України, опитаних компанією "ФГД-Україна" вважають, що економічна ситуація в країні погіршується.

Результати соцопитування, які проводилося з 29 жовтня до 7 листопада 2006 року, озвучив у вівторок на прес-конференції гендиректор компанії Олександр Бухалов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з опитуванням, на даний час 50,3% респондентів відзначають погіршення економічної ситуації в країні, у той час як у серпні цю позицію підтримували 42,1% опитаних.

26,8% учасників опитування вважають, що відповідальність за підвищення комунальних тарифів несуть і президент, і прем'єр-міністр, і голова Верховної Ради, і місцева влада.

18,5 % респондентів покладають відповідальність за це тільки на місцеву владу, у той час як 9,6% респондентів вважають, що за підвищення тарифів відповідає лише президент.

На питання про те, чи відповідають тарифи на житлово-комунальні послуги якості послуг, що надаються, 90% учасників опитування відповіли негативно. І тільки 5,7% вважають, що тарифи відповідають якості послуг.

Також більшість респондентів (87,3%) заявили про неспроможність платити більше за комунальні послуги. Позитивно на це питання відповіли тільки 8,8% опитаних.

Опитування проводилося методом інтерв'ю за місцем проживання. Опитано 2000 респондентів у 160 населених пунктах. Похибка складає 2,2%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua