Ющенко просить Януковича бути прозорішим

Вівторок, 21 листопада 2006, 17:53

Президент Віктор Ющенко просить прем’єра Віктора Януковича посприяти підготовці законопроекту про відкритість і прозорість діяльності органів держвлади та органів місцевого самоврядування, а також нової редакції Закону "Про звернення громадян".

З відповідним Листом Ющенко звернувся до Януковича, повідомляє прес-служба президента.

У листі Ющенко підкреслює, що проектом Перспективного плану законодавчих робіт Верховної Ради України п'ятого скликання передбачено розроблення Кабміном проекту закону про відкритість і прозорість діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

"Удосконалення законодавчого регулювання у цій сфері є вкрай актуальним і має особливе значення для поліпшення реалізації конституційного права громадян на інформацію, утвердження демократії та довіри у суспільстві до органів держвлади", - зазначив Ющенко.

На його думку це також сприятиме підвищенню обгрунтованості рішень органів, забезпечить повніше врахування під час підготовки таких рішень думки громадськості.

У листі Ющенко також звернув увагу, що ще у березні 2005 року звертався до Кабміну щодо розроблення відповідного законопроекту.

"Однак на прохання Уряду строки неодноразово переносилися і до цього часу проект закону не підготовлено", – наголошує Ющенко.

***

Ющенко у вівторок також провів робочу зустріч із головою Донецької обласної державної адміністрації Володимиром Логвиненком.

Він доручив губернатору звернути увагу на те, щоб відповідно до зростання промисловості в регіоні підвищувався і рівень заробітної платні.

Участь у зустрічі взяли глава секретаріату президента Віктор Балога та його заступник Віктор Бондар.

Українська правда

powered by lun.ua