Українські церковники вимагають від російського єпископа вибачення

2 перегляди
Вівторок, 21 листопада 2006, 20:21
Українські церковники висловлюють занепокоєння з приводу заяв єпископа Російського Об'єднання Союзів ХВЄ й члена Громадської палати РФ Сергія Ряховського які стосуються, зокрема, участі християнських Церков України у Помаранчевій революції.

Українська Міжцерковна Рада православних, римо-католицьких, греко-католицьких і протестантських союзів і об'єднань зібралася 17 листопада на позачергове засідання саме для того, щоб обговорити заяви російського єпископа.

У своїх заявах Ряховський не тільки засуджує участь українських церков у Помаранчевій революції, а також критикує ініціативу президента України реабілітувати воїнів Української Повстанської Армії, повідомляє Християнський Мегапортал «InVictory».

Рада ухвалила офіційну заяву, у якій єпископи висловлюють глибоку стурбованість заявами Ряховського.

Ці заяви названі такими, що "не відповідають історичним фактам і дійсності, суперечать духу Біблії, є втручанням духовної особи іншої країни у внутрішні справи України, вносять розбіжності та розпалюють національну й релігійну ворожнечу між християнами Росії і України, не сприяють зміцненню дружби й взаєморозуміння між двома державами та не служать миру, згоді й любові".

Українські церковники вимагають публічного вибачення перед українським народом, християнськими церквами й громадськістю за поширення неправдивої інформації, яка принижує гідність української нації.

Релігійно-інформаційна служба України

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua