Революція змусила Єханурова носити жіночий одяг

Середа, 22 листопада 2006, 19:21

У середу о шостій годині на місці першого майданного намету зустрілися представники демократичних сил, які брали участь у подіях 2004 року, щоб поспілкуватися з народом і згадати революцію.

Як повідомляє прес-служба "Нашої України", першим на місце зустрічі прийшов Юрій Єхануров.

"Я прийшов на те саме місце, де простояв весь Майдан - праворуч від монументу Незалежності", - поділився він своїми спогадами про події Помаранчевої революції.

"У мої обов’язки входило кожну ніч обходити Майдан і вирішувати проблеми, які по ходу там виникали", - сказав Єхануров.

Він відзначив, що прийшов у тому самому одязі, в якому стояв два роки тому на Майдані.

"Пам’ятаю, що коли випав сніг і стало дуже вогко, то пішов на Хрещатик і купив чоботи на товстій підошві. А Олександр Ропотенко повів мене до намету, в який кияни зносили теплі речі. Там ми знайшли плетену жіночу шапочку. У мене розмір голови 54, і знайти на мою голову шапку - велика проблема. Так я в тій жіночій шапці і простояв весь Майдан", - сказав він.

Водночас народний депутат Олександр Бондар у середу прийшов на Майдан разом із дружиною Вікторією. "Для нас це – сімейне свято, оскільки на Майдан ми щодня приходили разом", - зауважив він.

Бондар розповів, як приносив одяг і продукти до наметового містечка. "Коли продавці бачили, що ми купуємо продукти для "майданівців", то робили знижку, а на Володимирському ринку нам навіть дали безкоштовно банку меду", - згадує він.

Українська правда

powered by lun.ua