Черномирдін вирішив обійти Майдан, а "так він з Україною"

Середа, 22 листопада 2006, 19:38

Посол США в Україні Вільям Тейлор відзначає незворотність ефекту "помаранчевої" революції, а посол Росії Віктор Черномирдін вважає, що в ній були і плюси, і мінуси.

Перед початком прийому, присвяченого Дню свободи, Тейлор сказав: "Ми бачимо незворотні аспекти "помаранчевої" революції, включаючи набагато більш вільну пресу, нові очікування людей, що їхня влада буде відстоювати їхні права, служити людям, а не навпаки".

"Звичайно ж, були і пропущені можливості - хотілося б бачити кращий економічний розвиток, але і це прийде. Це вже більш тривалий ефект помаранчевої революції", - додав він.

Посол також відзначив, що люди США дуже поважають цінності "помаранчевої" революції: "Ми дуже раді бачити, що цінності "помаранчевої" революції в Україні просуваються набагато далі політики".

У свою чергу Черномирдін сказав, що "є і плюси, і мінуси як у будь-якій іншій справі". "Не можна казати, що щось сталося і одразу усе розцвіло, працювати треба скрізь і як слід", - додав він.

На питання про те, що для нього є День свободи, Черномирдін відповів: "День свободи - для України, а для нас - нормальний день, так що ми з народом України".

Він також повідомив, що не має наміру йти на Майдан Незалежності у цей день.

Інтерфакс-Україна

powered by lun.ua