"Наша Україна", клички і тимошенки підклали свиню самим собі

Четвер, 23 листопада 2006, 11:04

Позачергове пленарне засідання Київської міської ради не відбулося у зв'язку з тим, що у сесійній залі зареєструвалось лише шість депутатів, а для проведення засідання, згідно із регламентом, необхідно мінімум 61 депутат.

Засідання оголошено таким, що не відбулося, повідомляє УНІАН.

Київський міський голова Леонід Черновецький запропонував присутнім у залі (а там, незважаючи на реєстрацію шести депутатів, перебувало близько 40 осіб) поспілкуватися на теми, які їх цікавлять, але підкреслив, що не хоче чути політичних заяв.

Бажаючих виступити не знайшлося, тому Черновецький завершив засідання. Він нагадав, що у четвер мали розглядатися два питання: висловлення недовіри секретарю Київради Олесю Довгому і щодо тарифів на житлово-комунальні послуги.

Як відомо, позачергове засідання Київради ініціювали депутати міжфракційного об'єднання "Демократичний Київ", до якого увійшли 63 депутати - представники БЮТ, "Нашої України", блоку Віталія Кличка та інші позафракційні депутати.

Фракція Соцпартії у Київраді 21 листопада заявила про намір не брати участь у сесійному засіданні міськради 23 листопада.powered by lun.ua