Черновецького звинувачують у провокації

Четвер, 23 листопада 2006, 16:23

Київському міському голові Леоніду Черновецькому пропонують зібрати свій мітинг на підтримку підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Так лідер фракції "Наша Україна" у Київраді Дмитро Андрієвський прокоментував заяви Черновецького про підкуп активістів мітингу проти підвищення тарифів, повідомляє прес-служба "Нашої України".

"Ми будемо пропонувати меру міста не бути таким скромним, треба буде обов'язково зібрати людей", - сказав він.

"Якщо він планує зібрати 100 тисяч людей, які будуть підтримувати підвищення тарифів і антинародну політику, ну, тоді, дійсно, ні "Нашій Україні", ні БЮТ у Києві немає чого робити. Але я впевнений, що це все інсинуації", - заявив Андрієвський.

"Сьогодні відбувся мітинг, на якому, за офіційними даними, було понад 10 тисяч осіб. Хоча за оперативними даними тільки людей із прапорами та із символікою "Нашої України" було 4,5 тисячі", - зазначив лідер фракції.

"Коли демонстранти почули про те, що вони куплені, вони просто пішли на штурм мерії. З великим трудом, при втручанні керівника головного управління внутрішніх справ міста, нам вдалося заспокоїти людей, тому що там вже почалася бійка з ОМОНом. Це провокації, які вчинив мер", - додав Андрієвський.

На його думку, "інформація щодо купівлі демонстрантів, коли їх там 15 тисяч, - виглядає смішною". "Це із серії розмов про "купівлю людей на Майдані", - додав депутат.

"Це питання, яке стосується мільйонів людей, киян, і я не знаю жодної людини, яка б сказала, що це нормально. Ми теж вважаємо, що треба підвищувати тарифи, але поступово, показуючи людям перспективу реформи житлово-комунального господарства, роблячи конкретні кроки по цій реформі", - переконаний Андрієвський.

Українська правда

powered by lun.ua