Майже 10 мільйонів українців заплуталися в мережі

Четвер, 23 листопада 2006, 17:00

Майже 20% населення України користуються інтернетом, про що свідчать результати соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

За словами менеджера проектів КМІС Максима Овчаренко-Федорова, у більшій мірі інтернетом користуються чоловіки: серед них частина користувачів складає 23%, а серед жінок - 15%.

Також він відзначив, що, згідно з опитуванням, світовою мережею користуються переважно молоді люди - 42% людей віком від 18 до 29 років. Також факторами частоти користування інтернетом є рівень освіти і фінансового добробуту.

У той же час результати опитування свідчать про те, що кількість українців, що користуються мобільним телефоном, за рік збільшилася вдвічі: 12% торік і 24% цього року, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Директор з консалтингу КМІС Дмитро Кракович відзначив, що спостерігається тенденція відсутності стаціонарного телефону в молодого покоління - значною мірою це компенсується наявністю мобільного.

Частина користувачів мобільного зв'язку серед дорослого населення України (старше за 18 років) складає 58% (близько 22 млн. осіб).

Найпопулярнішим мобільним оператором, як показало опитування, є Kyivstar, трохи поступається йому за популярністю користування UMC.

Опитування проводилося з 9 по 27 листопада в 110 населених пунктах України. Методом інтерв'ю опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Максимальна статистична похибка складає 3,5%.powered by lun.ua