Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Про недоліки Гриценка заборонили говорити

Субота, 25 листопада 2006, 11:10

Господарський суд Києва 23 листопада ухвалив рішення щодо заборони поширювати Головному контрольно-ревізійному управлінню результати перевірок у Міноборони.

Про це повідомив міністр оборони Гриценко у п’ятницю ввечері в ефірі телекомпанії ICTV.

"Заборонити посадовим особам, органам державної влади, у тому числі ГоловКРУ, а також будь-якій юридичній і фізичній особам у будь-який спосіб поширювати інформацію, що міститься в акті ГоловКРУ про перевірки питань зберігання, використання й відчуження нерухомого майна ВР і забезпечення фінансування держпрограм за рахунок надходження спеціального фонду в 2005-2006 роках", - процитував міністр рішення суду.

Також, зі слів Гриценка, суд заборонив міністрові оборони реалізовувати пропозиції ГоловКРУ.

"Зупинити дію припису ГоловКРУ про усунення порушень і недоліків, викладених у листі ГоловКРУ, тому що там написано незаконні речі", - сказав Гриценко.

Також він висловив сподівання, що голова ГоловКРУ Петро Андрєєв виконає рішення суду, яке буде направлене йому найближчим часом.

"Я думаю, пан Андрєєв поставить його в рамочку під скло й буде починати свій робочий день із того, що буде вивчати закони й знать, як проводяться перевірки", - сказав Гриценко.

Як повідомлялося, Гриценко вважає, що обвинувачення Головного контрольно-ревізійного управління щодо нецільового використання коштів міністерством оборони при проведенні державних закупівель є політичним замовленням.

Раніше Гриценко обвинуватив ГоловКРУ в незаконному оприлюдненні результатів ревізії в Міноборони.

Українські новини

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування