Янукович ходить "не під президентом", тому говоритиме в США що схоче

Понеділок, 27 листопада 2006, 15:30

Прем'єр-міністр Віктор Янукович під час візиту до США на початку грудня висловлюватиме не позицію президента, а позицію уряду та парламентської коаліції.

Про це на прес-конференції в понеділок заявив перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк, повідомляє УНІАН.

У США Янукович висловлюватиме "не те, що йому затвердить президент своїм указом, а він там буде висловлювати те, що спиратиметься на рішення коаліції, бо він ходить, вибачте за таку прямоту, можливо, і грубість, не під президентом, як було раніше, а він ходить під коаліцією, бо він залежить від коаліції".

При цьому Мартинюк зазначив, що це зовсім не означає, що Янукович буде висловлювати позиції, які не збігаються із президентськими.

На думку першого заступника голови ВР, і коаліція, і уряд мають проводити узгоджену як внутрішню, так і зовнішню політику. Мартинюк зауважив, що найближчим часом парламент розглядатиме законопроект про засади внутрішньої та зовнішньої політики України.

За його словами, до складу делегації також увійдуть народні депутати – члени антикризової коаліції.

Як відомо, 13 листопада президент Віктор Ющенко видав указ, який визначає деякі питання подальшого розвитку українсько-американських відносин у зв'язку з робочим візитом прем'єр-міністра в США. Мета указу - розробити єдину консолідовану позицію президента і Кабміну.

Глава держави доручив уряду до 22 листопада подати йому на затвердження проект директив делегації України під час робочого візиту прем'єра.powered by lun.ua