Омельченко може стати колегою Ахметова

Вівторок, 28 листопада 2006, 15:39

Колишній мер столиці Олександр Омельченко має всі шанси стати почесним президентом футбольного клубу "Арсенал".

Про це пише газета "Дело", відзначаючи, що в понеділок стало відомо, що гравці і тренери футбольного клубу "Арсенал-Київ" уже знайшли фінансування для викупу активів клубу, які Київміськдержадміністрація виставила на аукціон.

"На загальних зборах ми ухвалили одноголосне рішення викупити цю частку самі, тому що не можемо допустити його ліквідації", — заявила в.о. гендиректора ТОВ "ФК "Арсенал" Олена Панамарчук.

При цьому Омельченко має всі шанси не тільки знайти джерела фінансування клубу, але швидше за все стане почесним президентом ФК, пише газета.

"Я уже веду переговори з українськими і російськими інвесторами, які могли б вкласти гроші і відродити клуб", — відзначив колишній градоначальник.

Омельченко відмовився назвати спонсорів клубу до того, як частина активів перейде у власність гравців і тренерів. "Уже є багато пропозицій", — сказав він. ...

Клуб був створений у 2001 році шляхом реорганізації клубу "ЦСКА-Київ" КМДА і Міноборони. 80% ФК "Арсенал" належать Головному управлінню по фізкультурі і спорту КМДА, 20% — учасникам самого клубу. Статутний фонд "Арсеналу" складає 11,8 тис. грн.

Його утримання щорічно обходиться Києву в 32 млн. грн.

Після приходу до влади нинішнього мера Києва Леоніда Черновецького було ухвалено рішення про скорочення витрат бюджету і продажу клубів, які належать місту.

13 липня цього року Київська міська рада ухвалила рішення про продаж на аукціоні частини територіальної громади Києва в статутному фонді товариства ФК "Арсенал-Київ".

У той же час Омельченко припустив, що майбутній аукціон може бути зірваний.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування