ФБР пообіцяло інформувати Луценка про Лазаренка і Щербаня

Вівторок, 28 листопада 2006, 19:11

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко обговорив з делегацією ФБР перспективи співпраці між правоохоронними відомствами обох країн у боротьбі з міжнародною транснаціональною злочинністю.

Про це йшлося на зустрічі Луценка з представниками ФБР США на чолі із заступником директора США Джоном Пістолем та працівниками посольства та ФБР в Україні.

Як сказано у повідомленні прес-служби МВС, на зустрічі йшлося про повномасштабні програми з розвитку співпраці в різних напрямках боротьби зі злочинністю, які реалізуються МВС та ФБР.

Луценко наголосив, що особливий інтерес МВС сьогодні викликає досвід поліції зарубіжних країн у сфері боротьби з корупцією, організованою злочинністю, відмиванням грошей, профілактики та попередження злочинності.

За його словами, сьогодні каналами Інтерполу українською стороною налагоджений постійний обмін інформацією з правоохоронними органами 184 країн світу та США.

Як сказано у повідомленні МВС, під час зустрічі американська сторона пообіцяла, що й надалі буде надавати інформацію щодо розслідування справ Павла Лазаренка та Володимира Щербаня.

Сторони також обговорили питання боротьби з кіберзлочинністю, протидії розповсюдженню порнопродукції, в тому числі дитячої.

Під час розмови також були обговорені питання отримання інформації стосовно незаконних дій проти українських дітей, які перебувають у США.

Українська правда

powered by lun.ua