Порошенко думає, що скандалом з Януковичем хтось хотів "побавитися"

Середа, 29 листопада 2006, 14:34

Представник "Нашої України" Петро Порошенко спростовує інформацію про намагання МЗС та секретаріату президента скасувати візит прем’єра Віктора Януковича до Сполучених Штатів Америки.

"Я категорично спростовую будь-які коментарі щодо спроби зірвати візит", - сказав він у парламенті у середу.

За його словами, конституційна процедура вимагає узгодження директив з міністрами, що, за словами Порошенка, на засіданні Кабміну "і було зроблено".

При цьому депутат висловив думку, що уряду не потрібно було здіймати галас навколо цього питання, а діяти згідно зі встановленими нормам.

"Краще, якби це було зроблено без зайвого роздмухування і без зайвого розголосу, тому що це є абсолютно чітка вимога для здійснення урядом і президентом функцій в сфері зовнішньої політики", - сказав він.

На думку Порошенка, цією ситуацією "хтось намагався побавитися, що не пішло на користь ні уряду, ні президенту".

При цьому він підтвердив, що причиною виникнення такої ситуації стали саме неузгоджені директиви.

"Якщо директиви будуть підписані (президентом), візиту ніщо не загрожує", - сказав Порошенко.

У свою чергу лідер Компартії Петро Симоненко зазначив, що у зв’язку з інформацією про скасування візиту, "ситуація різко загострилася".

"Вчорашні дії Міністерства закордонних справ та секретаріату президента, які викликали посла США для того, щоб зняти візит прем’єра до США, зайвий раз доводить, що ці політикани надто далеко заходять", - сказав він.

Українська правда

powered by lun.ua