Черновецький влаштує комунальникам лікнеп із "уголовщини"

Четвер, 30 листопада 2006, 14:57

Керівників столичних комунальних підприємств перед вступом на посаду будуть знайомити з деякими статтями Кримінального кодексу, заявляє заступник глави Київської міськдержадміністрації Денис Басс.

"Тепер перед вступом на посаду кожного керівника підприємства, установи або організації, які належать до комунальної власності київської громади, будуть знайомити з деякими статтями Кримінального кодексу", - цитує Басса "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу КМДА.


За його словами, це робиться для того, "щоб людина, з якою укладається контракт, розуміла: у неї до прав є і чималі зобов'язання, у тому числі і перед громадою".

"Скажімо, за те, щоб не довести очолюване нею підприємство до фіктивного або справжнього банкрутства. А тим, хто буде застосовувати махінації з фінансовими ресурсами, загрожує не обмеження, а позбавлення волі", - додав Басс.

На його думку, усі ці моменти варто нагадати керівникам не тільки комунальних підприємств.

"Тим часом додаток №1 до контракту - а саме в ньому знаходяться відповідні норми Кримінального кодексу - поки що будуть читати і підписувати керівники комунальних підприємств Києва", - підкреслив він.
powered by lun.ua