Медведчука виштовхують на публіку

Четвер, 14 грудня 2006, 09:01

У Соціал-демократичній партії України (об`єднаній) хочуть, щоб її лідер Віктор Медведчук став публічним політиком.

Про це заявив секретар Кримського республіканського комітету СДПУ(о), заступник голови СДПУ(о) Юхим Фікс , повідомляє УНІАН.

За його словами, в першому кварталі 2007 року має відбутися з`їзд СДПУ(о), на якому ухвалюватимуться "дуже серйозні рішення по подальшій політичній долі", зокрема, буде розглянуто питання про обрання керівних органів партії.

За словами Фікса, він, як і багато інших есдеків, має намір підтримувати на з`їзді кандидатуру Медведчука як лідера партії.

Проте, за словами Фікса, щоб отримати підтримку, Медведчук має виконати дві умови.

"Така фігура, як Медведчук, має очолити партію. Я за це боротимуся, але за двох умов - він повинен брати участь в президентських виборах і він повинен стати публічним політиком. До речі, сьогодні в багатьох організаціях також говорять про те, що лідерові потрібна публічність. Це обов’язкова умова", - зазначив він.

За його словами, СДПУ(о) просто зобов`язана висувати свого лідера для участі в майбутніх президентських виборах, оскільки це послужить "пропагандою партії, пропагандою її політики і програми".

При цьому лідер есдеків автономії відзначив, що питання про висунення представника СДПУ(о) як кандидата на президентський пост обговорюватиметься не на найближчому з`їзді партії, а ближче до виборів.powered by lun.ua