Зварич сказав Богатирьовій, що без нього розгону парламенту не буде

Четвер, 14 грудня 2006, 12:30

Представник президента у парламенті Роман Зварич називає заяви Раїси Богатирьової про існування плану про розпуск парламенту навесні спекулятивними нічим необґрунтованими твердженнями.

Про це він заявив у четвер у кулуарах парламенту.

"Важко було б такий план розробити без участі представника президента у Верховній Раді. Я про такі дискусії нічого не чув і в стінах секретаріату такі теми не обговорював", - зазначив Зварич.

"Постійно робляться якісь здогадні спекулятивні твердження, які нічим не обґрунтовуються", - додав він.

Зварич наголосив, що президент наклав вето на бюджет, керуючись виключно економічною доцільністю.

"Не раз і не два президент скеровував до Кабміну і до Верховної Ради свою позицію по бюджетних параметрах. Президент виходить з того, що він як гарант Конституції зобов'язаний забезпечити певні соціальні параметри для громадян України", - зазначив він.

Таким чином, на думку представника президента, немає жодних підстав вбачати у діях президента політичний підтекст: "Не потрібно вгадувати у діях інших те, що робиш сам".

Коментуючи рішення парламенту не звільняти Ігоря Дріжчаного з посади голови СБУ, Зварич сказав: "Це виключно політичне рішення, адже ні в нормативних актах, ні в Конституції немає жодної перепони чи тим більше заборони на таке суміщення посад".

Як відомо, президент звільнив Дріжчаного з посади голови СБУ і, не чекаючи голосування Верховної Ради з цього питання, призначив його заступником секретаря РНБО.

Українська правдаpowered by lun.ua