Ющенко обіцяє, що звільнень за партознакою не буде

Четвер, 14 грудня 2006, 14:47

Президент Віктор Ющенко заявляє, що відставок голів обласних та районних адміністрацій за партійною ознакою не буде.

"Я видаю десь 8-10 указів з цього приводу. Ротація відбувається, але я не допускаю жодної політичної ревізії. Жодного політичного тиску на цю категорію", - наголосив він.

"Це не партійна посада, це функціональна посада. Люди повинні бути патріотами і професіоналами", - додав він.

Ющенко також зазначив, що вважає великою помилкою уряду відставку міністрів.

"Я думаю, що уряд і прем’єр роблять велику помилку. Влада повинна розуміти, що є великою честю дистанціюватися від влади, бути подалі, а не йти поряд і формувати основи спільного бачення. Сьогодні проблема, як до купи зібрати, а не відштовхнути", - додав він.

"Чим Луценко заважав тій команді? Він не проводив роботу по закону? Ні. Ми тільки почали довіряти міліції. Він хіба скривдив свою діяльність політичними симпатіями? Міністр цього не робив. Він вів так, як подобає офіцеру", - наголосив Ющенко.

"Треба подякувати за таку роботу", - підкреслив президент.

Торкаючись звільнення Тарасюка, Ющенко наголосив, що "великої запасної лави кандидатів немає". Він наголосив, що українська дипломатія нараховує лише 15 років з року незалежності.

Ющенко підкреслив, що посада, ім'я міністра закордонних справ формується роками.

"Це не проблема Тарасюка, це проблема зовнішньої політики. Це політика, яку я не розумію. Все, що в моїй компетенції – я веду діалог. Але там своя кухня", - додав президент.

Українська правдаpowered by lun.ua